Hakkımızda

Hakkımızda

Ekotec Enerji, teknolojinin son yenilikleri ile donatılmış yenilenebilir enerji sistemlerini kullanıcılara en ekonomik koşullarda sunmak üzere 2009 yılında Sakarya’da kurulmuştur.

Yenilenebilir enerji sektörünün lider üreticisi ve toptancısı olan Ekotec, yenilikçi akılcı ve pratik çözümlerle tüm yenilenebilir enerji kaynaklarını sunan genç ve dinamik bir firmadır.

Öncelikli olan müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir politika izleyen Ekotec, en son teknolojiyi takip ederken çevre bilincini kendisine ilke edinmiştir. Ekotec Enerji sizlere; kaliteyi, yüksek verimi mükemmel performansı ve cazip fiyatları bir arada sunuyor.

Ürünlerimize duyduğunuz güvenle uzun ömürlü, garantili ürün portfoyümüzü sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyarız.

Vizyon

– Üretim de yaptığımız Ar-Ge yatırımları ile sektörde çözümler üreten global firma olmak
– Müşteri odaklı çalışmak
– Profesyonel çözümler üretmek.
– Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek.
– Satışta eksiksiz ve sonuç odaklı çalışmak
– Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmak

Misyon

Hizmet ağımızı geliştirerek dünyaca üstünlüğünü ispatlamış cihazları fiyat değer ilişkisi doğrultusunda sunmak ve kurumumuzun referanslarını daha geniş kitlelerle buluşturmaktır. Dürüst, dinamik ve girişimci yaklaşımı ile enerji sektöründe yüksek verimli cihazlar üreterek yenilenebilir enerji ile çevreci, doğaya dost, ekonomik ürünlerle marka adını duyurmak. Ayrıca müşterilerimizi; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı cihazlarımızla buluşturarak onlara kaliteli yaşam ve konforlu bir hayat sunmaktır.